Skontaktuj się z nami +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Cab Control DCC z Mobile Control 7A z zasilaczem, wyjście 15-21V, DE/EN

2416,00zł

ESU 50311

4044645503119

ESU
Produkt uniwersalny, pasuje do różnych skal

Produkt obecnie jest dostępny u producenta, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 21 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę.

Dodaj do schowka
Artykuł modelarski przeznaczony dla osób powyżej 8 roku życia.
Dzięki CabControl łączymy łatwość obsługi naszego popularnego ręcznego sterownika MobileControl II ze zintegrowaną jednostką sterującą stacji bazowej (ICU), która oprócz potężnego wzmacniacza zawiera wysokiej jakości centrum DCC z Railcom® i RailComPlus® jak również kompletny punkt dostępu WLAN.
Z mocą wyjściową 7A, CabControl jest idealnym centrum sterowania dla modeli kolejowych wszystkich wskaźników, którzy szukają prostej obsługi ręcznej przez radio, ale nie chcą rezygnować z wygody automatycznego rozpoznawania lokomotywy i wygodnej obsługi lokomotyw.
lokomotywy sterujące
Zintegrowana jednostka sterująca (ICU) to w pełni rozwinięte cyfrowe centrum DCC z formatami danych RailCom® i RailComPlus®, które może sterować nawet 16384 lokomotywami. Do każdej lokomotywy można przypisać do 31 funkcji. Oczywiście dla każdej lokomotywy zarządza się indywidualnymi symbolami klawiszy funkcyjnych oraz nazwą lokomotywy. Symbol lokomotywy można wybrać bezpośrednio na pilocie. Jeśli twoja lokomotywa jest wyposażona w dekoder kompatybilny z RailComPlus®, lokomotywa zostanie automatycznie rozpoznana przy pierwszym umieszczeniu na szynach, a jej właściwości zostaną przejęte. Nie musisz nic zmieniać w konfiguracji. W razie potrzeby adres lokomotywy jest przeprogramowywany w pełni automatycznie.
Sterownik ręczny Mobile Control II, opracowany specjalnie do sterowania modelami kolejowymi, oferuje czułe sterowanie obrotowe i cztery dotykowe przyciski funkcyjne po bokach, które zapewniają bezbłędną obsługę bez kontaktu wzrokowego. Wyświetlacz o rozdzielczości 480x800 pikseli przez cały czas pokazuje wszystkie informacje w postaci zwykłego tekstu. Można zarządzać maksymalnie 32 bezprzewodowymi kontrolerami ręcznymi.
Przełącz rozjazdy / solenoidy
Za pomocą skrzynki sygnałowej można bezpośrednio na sterowniku ręcznym przełączać do 1000 elementów elektromagnesów (punktów, sygnałów).
Programowanie dekoderów
System CabControl może programować lokomotywy bezpośrednio na głównym torze za pomocą POM i odczytywać je bezpośrednio za pomocą RailCom®. Oczywiście do ICU można również podłączyć tor do programowania.
Wzmacniacz
Zintegrowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 7A jest wystarczająco silny, aby zasilać również systemy mierników 1 lub G. Napięcie toru można dostosować bezpośrednio do miernika dostarczonego zasilacza. Cab Control pasuje do wszystkich wskaźników.
łączność
Oprócz pełnowartościowego punktu dostępowego WLAN w zintegrowanej jednostce sterującej (ICU) zintegrowane są również gniazda LAN i USB. Na życzenie system można zintegrować bezpośrednio z siecią domową i uzupełnić o opcjonalne sterowanie komputerowe. Wszystkie znane produkty programowe są obsługiwane przez ICU, ponieważ protokół jest zgodny z ECoS. Jeśli używane jest oprogramowanie komputerowe, moduły sprzężenia zwrotnego ECoSDetector do wykrywania zajętości toru można również podłączyć do magistrali ECoSLink i analizować bezpośrednio w oprogramowaniu. Za pomocą gniazda USB można bezpośrednio ładować urządzenie Mobile Control lub podłączyć pamięć USB w celu wykonania kopii zapasowej danych lub aktualizacji oprogramowania ICU.
Specyfikacja techniczna
Urządzenie podstawowe: Panel sterowania z kontrolerem ARM i systemem operacyjnym Linux®. Zintegrowany booster z ciągłą mocą wyjściową 7,0A. Zintegrowana informacja zwrotna RailCom®. Programowanie wyjścia toru o mocy 0,6A. 1 połączenie dla urządzeń ECoSlink. Przyłącze do rozszerzenia magistrali ECoSlink. Połączenie Ethernet 10/100Mbit. Zintegrowany punkt dostępu WLAN z możliwością konfiguracji jako master lub klient.
cechy
DCC z 14.28, 128 stopniami prędkości. RailCom® i RailComPlus®. Do 9999 numerów adresowych. Do 31 klawiszy funkcyjnych na lokomotywę. Do 16384 obiektów lokomotyw, 1024 obiektów zwrotnic. 32 pociągi wielokrotne z maksymalnie 16 lokomotywami każdy.
Zakres dostawy
Zintegrowana Jednostka Sterująca (ICU). Zasilacz z regulowanym napięciem wyjściowym 15V-21V. Kontroler ręczny Mobile Control II z paskiem na szyję i kablem do ładowania USB. Zaciski przyłączeniowe do toru i programowania toru. Szczegółowa instrukcja obsługi.

Ilość ocen: 0
Nazwa produktu Cab Control DCC z Mobile Control 7A z zasilaczem, wyjście 15-21V, DE/EN (ESU 50311)
Dostępność Produkt dostępny u producenta. Czas sprowadzenia to ok. 21dni.
Producent ESU
Numer katalogowy 50311
Kod EAN 4044645503119
Skala Produkt uniwersalny, pasuje do różnych skal
Nowość roku 2022