Skontaktuj się z nami +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Centrala cyfrowa Z21, wersja czarna

2142,00zł

Roco 10820

9005033108205

Roco
Produkt uniwersalny, pasuje do różnych skal

Produkt obecnie jest dostępny u producenta, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 14 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę.

Dodaj do schowka

Rewolucyjny system sterowania cyfrowego Z21 daje maksimum przyjemności z jazdy modelami kolejowymi. Sterowanie umożliwia sterowanie całą makietą za pomocą smartfonu lub komputera PC. Dodatkowo oferuje realistyczny widok z kabiny wybranych lokomotyw.

Pierwszy raz można doświadczyć podróży za pośrednictwem modelu na własnej makiecie z punktu widzenia maszynisty. Wbudowane kamery w lokomotywie transmitują na żywo obraz do komputera lub tabletu.

Można zapomnieć o wszystkim innym! Po dotknięciu ekranu palcem możesz kontrolować wszystkie funkcje urządzeń cyfrowych takich jak prędkość, dźwięk, itp. - jak również inne przełączniki i akcesoria. Oprócz tego Z21 umożliwia przypisanie zadanych funkcji wyjątkowo prosto!

Idealne dla początkujących. Z21 jest centralką sterowania cyfrowego, dlatego wystarczy podłączyć Z21 z MultiMAUS lub Lokmaus 2 i sterować tymi samymi manipulatorami co obecnie. Dla początkujących lub mniej wymagających użytkowników dostępna jest biała wersja z21 z mniejszą liczbą podłączeń.

Przejście na sterowanie cyfrowe jest wyjątkowo proste

Czarna wersja Z21 dla użytkowników zaawansowanych:

  • Kompatybilna z poprzednimi manipulatorami multiMAUS i Lokmaus 2, trzy porty do bezpośredniego podłączenia. W ten sposób cała rodzina może sie bawić.
  • Lokomotywy są automatycznie rozpoznawane i wyświetlana jest aktualna informacja o ich statusie przez RailCom© bezpośrednio do Z21. W ten sposób można zadbać o dużą liczbę lokomotyw z minimalnym wysiłkiem - i użyć bieżących informacji o stanie pracy lokomotyw w aplikacjach.
  • Oprogramowanie i dźwięki dekoderów ZIMO mogę być aktualizowane z smartfona przez Z21. Dzięki temu twoje lokomotywy będą zawsze na najwyższym poziomie przez cały czas.
  • Z21 obsługuje wiele standardowych interfejsów i możliwości połączeń - idealne, jeśli chcesz stale powiększać swój układ lub dodać do niego nowe funkcje.
  • Opakowanie zawiera: router do bezprzewodowej komunikacji z smarfonem lub tabletem, (WLAN WIFI router), wydajny zasilacz.

Wersja z21 dla początkujących (biała, oznaczona literką "z" jak z21) posiada te same funkcje jak Z21 dla użytkowników zaawansowanych, ograniczenia polegają na zmniejszeniu liczby możliwych konfiguracji. Pominięte zostały LocoNet, CAN-Bus, X-Bus, Sniffer-Bus, wyjście na tor programowy, oraz możliwość regulacji napięcia wyjściowego.

Wystarczy skonfigurować i zacząć zabawę ze smartfonu lub tabletu - z fascynującym hobby i naprawdę wyjątkowym, nowym doświadczeniem jazdy z Z21.

Przykłady połączeń Z21 wersja czarna (Plik PDF 0,9MB)
Przykłady połączeń z21 wersja biała (Plik PDF 0,5MB)

Zestawy startowe z z21 są do nabycia w naszym sklepie.


Najważniejsze cechy


Widok z kabiny maszynisty: Za pomocą tabletu można sterować lokomotywą, tak samo jak by siedziało się w prawdziwej lokomotywie.
Unikalne wrażenia z jazdy z wbudowanymi kamerami w lokomotywie: Niewidoczna kamera zabudowana w lokomotywie, przekazuje na żywo obraz widziany oczami maszynisty prosto do tabletu. Doświadczenie jazdy z perspektywy kierowcy lokomotywy staje się rzeczywistością po raz pierwszy.
Proste zarządzanie i eksploatacja: Możesz zarządzać i obsługiwać wszystkie lokomotywy, przełączać zwrotnice oraz funkcje cyfrowe za pomocą symboli funkcyjnych na tablecie. Skomplikowane polecenia i kombinacje są już przeszłością.
Proste przyporządkowanie funkcji! Skomplikowane zadania (np.: wyznaczanie trasy przejazdu pociągu, mapowanie funkcji, programowanie CV), które były trudne do wykonania w przeszłości stają się wyjątkowo proste i można obsługiwać układ kolejowy bez specjalistycznej wiedzy kilkoma palcami ze smartfonu lub tabletu.
Wszystkie lokomotywy - i więcej - w skrócie. Stwórz rejestr swoich lokomotyw, wagonów i pociągów ze zdjęciami oraz dodatkowymi informacjami (np.: kiedy kupione itp.). Dodaj informację o układzie torowiska na makiecie.
Wspólne doświadczenie i fascynacja modelami! Z21 oferuje możliwość podłączenia kilku tabletów lub smartfonów i sterowania nimi pociągami. Dzięki temu wspólna zabawa staje się możliwa.
Spojrzenie w przyszłość! Z21 zaprojektowany został w taki sposób aby jego możliwości można było ciągle powiększać dzięki aktualizacji oprogramowania. Urządzeniami sterującymi pozostają tablety lub smartfony z nowszym oprogramowaniem. To sprawia, że ​​kosztowne podzespoły do ​ulepszeń nie są już wymagane. Przy minimum wysiłku zawsze można mieć najbardziej aktualny system sterowania.

Z21 System Plug & Play

System sterowania Z21 jest innowacyjnym rozwiązaniem firm Fleischmann i Roco. Celem jest zapewnienie wszystkim entuzjastom pociągów więcej zabawy i całkowicie nowy sposób sterownia, obsługi i zarządzania modelami i torowiskiem.


Z21 jest kompletny i gotowy do użycia, zestaw zawiera:

  • system sterowania Z21 (dostępny w dwóch wersjach Fleischmann i Roco)
  • aplikacje Z21 mobilna aplikacja do obsługi wszystkich dostępnych komponentów (do bezpłatnego pobrania)
  • stale rozszerza liczbę aplikacji dla kabin lokomotyw (dostępne do pobrania)

Z21 jest przeznaczony do:

  • urządzeń z Androidem lub systemem Apple (tablety, smartfony)
  • lokomotywy cyfrowe na prąd zmienny lub stały

Tryb pracy:


Centralka Z21 łączy twoje cyfrowe lokomotyw z twoim smartfonem lub tabletem za pomocą aplikacji i bezprzewodowej sieci WLAN. W ten sposób można łatwo i wygodnie operować z każdego smartfona lub tabletu Apple lub Android. Za pomocą aplikacji Z21 można wybrać między trybem podstawowych operacji lub szczegółową symulacją kabiny maszynisty.

Aplikacją Z21 można sterować całym układem torów za pomocą intuicyjnej i zrozumiałej grafiki na ekranie dotykowym. Darmowa aplikacja jest do pobrania z Google Play lub Apple app store.

Kabina motorniczego na Tablet lub PC: Co więcej możesz operować swoimi lokomotywami z realistycznej kabiny motorniczego z tableta lub PC. Również do pobrania.

Sterowanie Z21

Trzymasz w Swoich rękach przyszłość!

Operuj smartfonem. Po prostu pobierz aplikacje Z21 z Google Play lub Apple app store na smartfona. Centralka Z21 łączy twój smartfon z makietą. Dzięki temu dasz radę operować lokomotywami, przełączać tory i cyfrowe funkcje za pomocą zrozumiałych symboli funkcji. Skomplikowane komendy kombinacjami przycisków to już przeszłość.

Operowanie z PC lub tabletem. Na tablecie lub PC można zainstalować najróżniejsze, zgodne z oryginałem kabiny maszynisty. Dostępne są one jako nakładki na aplikacje Z21 do pobrania. W realistycznej kabinie dokonujesz wszystkich operacji jak prawdziwy maszynista. Możesz wybrać poziom trudności od jedynie hamowania i przyspieszania do poziomu eksperta.

Dostępna jest już paleta kabin od lokomotyw historycznych po współczesne. Nowe kabiny do modeli Roco lub Fleishmann wychodzą na bieżąco.Zarządzenie pociągami przez Z21

Proste – więcej możliwości i więcej zabawy!

Z21 rewolucjonizuje przypisanie funkcji!
Skomplikowane zadania (jak na przykład mapowanie funkcji lub programowanie CV), które były trudne w przeszłości stają się niesamowicie proste i możesz operować koleją bez żadnej specjalistycznej wiedzy kilkoma kliknięciami smartfona, tableta lub PC.1 Sfotografuj swoją kolej. 2 Wybierz symbole funkcji i przypisz adresy. 3 Umieść symbole funkcji w wybranych miejscach. 4 Zaczynaj: baw się, operuj i zarządzaj jak maszynista.


Z Z21 masz całe hobby zawsze przy sobie!

Z Z21 masz dostępne jednym kliknięciem informacje na temat swojego taboru i torowiska.

Zbuduj swój własny rejestr lokomotyw, wagonów i pociągów. Z tą funkcją możesz dodać zdjęcie każdej lokomotywy wraz z mnóstwem informacji (kiedy była zakupiona lub serwisowana itp...)

W ten sposób masz informacje o swojej kolei zawsze ze sobą na tablecie lub smartfonie.


Oficjalna strona produktu: www.z21.eu


Ilość ocen: 0
Nazwa produktu Centrala cyfrowa Z21, wersja czarna (Roco 10820)
Dostępność Produkt dostępny u producenta. Czas sprowadzenia to ok. 14dni.
Producent Roco
Numer katalogowy 10820
Kod EAN 9005033108205
Skala Produkt uniwersalny, pasuje do różnych skal