Skontaktuj się z nami +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Dekoder LokPilot Standard V5 micro Multi Next18

173,00zł

ESU 59818

4044645598184

ESU
TT (1:120), N (1:160), Z (1:220)

Produkt obecnie jest dostępny u producenta, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 21 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę.

Dodaj do schowka
LokPilot 5 micro to najmniejszy jak dotąd cyfrowy dekoder ESU. Dzięki zastosowaniu subminiaturowych elementów, 8-warstwowych płytek drukowanych i najnowszej technologii produkcji jest tak mały, że ma zaledwie 8,0 mm x 7,0 mm i grubość zaledwie 2,4 mm (na kondensatorze: 2,9 mm), dzięki czemu można go stosować nawet w bardzo małych lokomotywach Nominalne rozmiary Z, N lub TT mogą pomieścić. Niemniej jednak funkcjonalność i solidność nie zostały oszczędzone w porównaniu do większych wersji.

Mikrokodery LokPilot 5 są oferowane ze wszystkimi popularnymi interfejsami. Warianty z interfejsem Next18 lub PluX16 są nieco większe i mają powierzchnię podstawową 13,0 mm x 9,2 mm, ale mówią także o protokole M4 zgodnym z MFF®.
Dekodery LokPilot 5 są oferowane ze wszystkimi popularnymi interfejsami.

TRYBY PRACY

LokPilot 5 to prawdziwy dekoder wieloprotokołowy. Opanuje format danych DCC oraz Motorola®, Selectrix® i M4. W formacie DCC 14 do 128 kroków prędkości jest tak naturalnych jak 2- i 4-cyfrowe adresy i do 32 funkcji. Dzięki RailComPlus® dekodery logują się do odpowiedniego centrum cyfrowego w pełni automatycznie.

Opanowuje wszystkie tryby programowania DCC, a dzięki RailCom® wartości CV na głównym torze można odczytać za pomocą odpowiednich modułów sterowania. Istnieją rejestry pomocnicze dla centrów kontroli, które mogą programować wyłącznie CV od 1-255.

Użytkownicy Motoroli® korzystają nawet z 28 kroków prędkości z 255 adresami. Trzy dodatkowe adresy Motorola® umożliwiają aktywację 16 funkcji. Wbudowany tryb programowania umożliwia również przeprogramowanie za pomocą jednostki sterującej art. nr. 6021.

Protokół M4 umożliwia automatyczną rejestrację w centrach sterowania kompatybilnych z mfx®. Dostępne są tutaj wszystkie 32 możliwe klawisze funkcyjne.

Dekoder LokPilot 5 rozpoznaje drogi hamowania Märklin®, a także polecenia ZIMO® HLU / ZACK lub system Lenz® ABC. Możliwe jest również hamowanie za pomocą modułów hamowania DCC lub napięciem stałym. Zatrzymuje się również dzięki diodzie hamulca Selectrix®. Automatyczny pociąg wahadłowy ABC umożliwia automatyczne dojazdy między dwiema stacjami.

Dekoder LokPilot 5 może być stosowany na analogowych kolejach DC i AC.

Dekoder przełącza się między trybami pracy w pełni automatycznie „w locie”. Zwykle nic nie trzeba ustawiać.

CECHY
Wiemy, że chcesz, aby twoje lokomotywy były jak najbardziej realistyczne. Dlatego wyposażyliśmy LokPilot 5 w wiele wyjść funkcji. W zależności od wersji interfejsu każdy dekoder LokPilot 5 oferuje co najmniej 10 wzmocnionych wyjść funkcyjnych o prądzie wyjściowym 180mA każdy. W wersjach z interfejsem PluX22 lub 21MTC dodano 4 wyjścia do sterowania serwomechanizmami lub wyjściami na poziomie logicznym. Dostępne są wszystkie ważne funkcje oświetlenia. Jasność każdego wyjścia można ustawić osobno. Dekoder opanowuje automatyczne prasowanie i odłączanie podczas odłączania dla ROCO®, Krois® i Telex®.

STEROWANIE SILNIKIEM

Sterowanie silnikiem LokPilot 5 ponownie uległo zasadniczej poprawie. Zmiennie regulowana częstotliwość taktowania PWM od 10 kHz do 50 kHz zapewnia bardzo cichą pracę, szczególnie w przypadku silników zworowych - typowe „buczenie” należy już do przeszłości. Kontrolę obciążenia można teraz dostosować do trudnych przypadków z maksymalnie 10 CV. Unikalna funkcja „autostrojenia” umożliwia automatyczne skalibrowanie dekodera do silnika. Dzięki prądowi silnika do 0,75 A dekoder LokPilot 5 zapewnia wystarczającą ilość soku nawet dla starszych silników.
BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Na życzenie PowerPack można podłączyć do LokPilot 5 w celu zmostkowania brudnych odcinków szyn.

OCHRONA

Oczywiście wszystkie wyjścia funkcji i wyjście silnika są zabezpieczone przed przeciążeniem. Chcemy, abyś cieszył się swoim dekoderem tak długo, jak to możliwe.

Ilość ocen: 0
Nazwa produktu Dekoder LokPilot Standard V5 micro Multi Next18 (ESU 59818)
Dostępność Produkt dostępny u producenta. Czas sprowadzenia to ok. 21dni.
Producent ESU
Numer katalogowy 59818
Kod EAN 4044645598184
Skala TT (1:120), N (1:160), Z (1:220)
Dekoder cyfrowy w standardzie DCC
Złącze dekodera złącze w standardzie NEM 662 Next18 (18-pin)