Skontaktuj się z nami +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Dekoder jazdy i dźwięku z głośnikiem LokSound 5 Nano DCC E24 interface

506,00zł

ESU 58925

4044645589250

ESU

Produkt obecnie jest dostępny u producenta, możliwy do sprowadzenia. Od złożenia zamówienia potrzebujemy około 21 dni roboczych na sprowadzenie go, oraz dodatkowo 1-2 dni na wysyłkę.

Dodaj do schowka
Artykuł modelarski przeznaczony dla osób powyżej 8 roku życia.
Dekoder jest pusty, bez dźwięków.
Rozmair głośnika:  11x15mm
 
Dzięki LokSound 5 Nano DCC firmie ESU udało się opracować jeszcze mniejszy dekoder LokSound! Dlatego tak naprawdę powinien być stosowany we wszystkich pojazdach o rozmiarach nominalnych N i TT.

LokSound 5 Nano DCC z interfejsem E24 ma wymiary 19,6 mm x 8,5 mm x 3,2 mm.
LokSound 5 Nano DCC z pojedynczymi przewodami ma wymiary 19,6 mm x 8,5 mm x 5,3 mm.
LokSound 5 Nano DCC z interfejsem PluX16 ma wymiary 21 mm x 11 mm x 6 mm.
LokSound 5 Nano DCC z interfejsem Next18 ma wymiary 15 mm x 9,5 mm x 3,5 mm.

Dekoder LokSound 5 Nano DCC to czysty dekoder DCC. LokSound 5 Nano DCC jest przeznaczony na rynek północnoamerykański i australijski. Jest to czysty dekoder DCC, który obsługuje RailComPlus i może być również używany w układach DC. Należy pamiętać, że dekoder LokSound 5 Nano DCC nie jest dostarczany z głośnikiem.
Tryby
LokSound 5 Nano to „czysty” dekoder DCC. 14 do 128 kroków jazdy jest tak samo oczywiste jak adresy 2- i 4-cyfrowe. Można uruchomić do 32 funkcji. Dzięki RailComPlus® dekodery rejestrują się w pełni automatycznie w odpowiednim centrum cyfrowym. Obsługuje wszystkie tryby programowania DCC, a dzięki RailCom® wartości CV można odczytać na torze głównym za pomocą odpowiednich paneli sterowania. Istnieją rejestry pomocnicze dla paneli sterowania, które mogą programować tylko CV od 1-255.
Dekoder LokSound 5 Nano wykrywa drogę hamowania Märklin®, a także polecenia ZIMO® HLU / ZACK lub system Lenz® ABC. Możliwe jest również hamowanie za pomocą klocków hamulcowych DCC lub jednakowym napięciem. Dodatkowo zatrzymuje się również diodą hamowania Selectrix®. Automatyczny pociąg piórowy ABC umożliwia automatyczne przemieszczanie się pomiędzy dwiema stacjami.
LokSound 5 Nano może być używany w analogowych sieciach prądu stałego.
Dekoder przełącza się „w locie” w pełni automatycznie pomiędzy trybami pracy. W większości przypadków nie trzeba nic regulować.
Dźwięk
Dekoder LokSound 5 Nano może odtwarzać do 12 kanałów jednocześnie. Każdy kanał może być rozdzielony do 16 bitów / 31250 kHz i zapewnia jakość hi-fi w Twoim systemie. Nie ma już praktycznie żadnej różnicy w stosunku do oryginalnego dźwięku. Wyjście audio klasy D o mocy wyjściowej do 3 W steruje głośnikami, które mogą mieć impedancję od 4 omów do 32 omów. Pamięć dźwięku 128 Mbit zapewnia wystarczającą pojemność. Głośność poszczególnych dźwięków można regulować indywidualnie. Super elastyczny silnik dźwiękowy bez sztywnego harmonogramu umożliwia wzorową symulację wszystkich możliwych torów kolejowych.
Funkcje
Pomimo niewielkich rozmiarów LokSound 5 Nano posiada 6 wzmocnionych wyjść funkcyjnych oraz wyjście poziomu logicznego jako pole lutownicze. Dostępne są wszystkie ważne funkcje oświetleniowe. Jasność każdego wyjścia można ustawić osobno. Dekoder steruje automatycznym uruchamianiem i rozłączaniem przy rozłączaniu złączy ROCO®, Krois® i Märklin telex ®.
Silnik
Sterowanie silnikiem LokSound 5 Nano ma zmienną częstotliwość zegara PWM od 10 kHz do 50 kHz, co zapewnia wyjątkowo cichą pracę, szczególnie w przypadku silników z kotwą dzwonową – typowy „buczenie” należy już do przeszłości. Sterowanie obciążeniem można dostosować do trudnych przypadków przy użyciu maksymalnie 10 CV. Unikalna funkcja „Autotune” umożliwia automatyczny pomiar dekodera względem silnika. Dekoder bezpośredni LokSound 5 Nano DCC zapewnia moc silnika do 0,75 A.
Ochrona
Wyjścia są oczywiście zabezpieczone przed przeciążeniem. Chcemy, abyś mógł cieszyć się swoim dekoderem jak najdłużej.

Ilość ocen: 0
Nazwa produktu Dekoder jazdy i dźwięku z głośnikiem LokSound 5 Nano DCC E24 interface (ESU 58925)
Dostępność Produkt dostępny u producenta. Czas sprowadzenia to ok. 21dni.
Producent ESU
Numer katalogowy 58925
Kod EAN 4044645589250
Nowość roku 2024