Skontaktuj się z nami +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Mandalorianin: Myśliwiec N1

250,00zł

Revell 06787

4009803067872

Revell

W magazynie mamy 1 sztukę.
Aktualnie nie jesteśmy w stanie sprowadzić więcej sztuk tego produktu. Niestety, jest on nieosiągalny.

Dodaj do schowka
Artykuł modelarski przeznaczony dla osób powyżej 10+ roku życia.
Model do sklejania, wykonany z polistyrenu, opakowanie nie zawiera farb, kleju i pędzli.
Pudełko zawiera komplet ramek z częściami, obrazkową instrukcję montażu z kolorystyką malowania oraz kalkomanie i części do modelu.
Liczba elementów: 90
Wymiary modelu (mm):
■ długość: 455
Poziom trudności (1-łatwy, 5-b.trudny): 3

Poznaj galaktykę dzięki szczegółowemu zestawowi modelu myśliwca N1 Star Wars z filmu Gwiezdne Wojny – The Mandalorian
Zanurz się w galaktycznej przygodzie dzięki naszemu szczegółowemu zestawowi modelu myśliwca N1 Starfighter! Zestaw ten, w skali 1:24 i składający się z 90 elementów, przenosi zapierającą dech w piersiach estetykę i technologię uniwersum Gwiezdnych Wojen bezpośrednio do Twojego domu. Ten szczegółowy model z trzeciego sezonu serialu „Gwiezdne wojny – Mandalorian” o długości 455 mm przyciąga wzrok w każdej kolekcji. Ten zestaw poziomu 3, odpowiedni dla fanów w wieku 10 lat i starszych, zawiera łatwe do wykonania instrukcje.
Zakres dostawy:
Zestaw zawiera wieloczęściowy kadłub, oddzielne silniki i przezroczyste części, które podkreślają realistyczny projekt. Zestaw zawiera również figurkę pilota i wyświetlacz, na którym możesz zaprezentować swoje arcydzieło. Szczególną atrakcją jest dodatkowe miejsce dla popularnej postaci Grogu – szczegół, który sprawi, że serca wszystkich fanów zabiją szybciej!
Obszar zastosowania i grupa docelowa: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym konstruktorem modeli - ten model jest koniecznością dla każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen. Świetnie nadaje się do wystawiania, zabawy lub kolekcjonowania, w imponujący sposób ożywia serię.
Cechy szczególne:
Dzięki bardzo szczegółowym częściom i dokładnej replikie myśliwca N1 Starfighter ten zestaw modeli imponuje wysoką jakością i autentycznością. Dzięki łatwemu montażowi i możliwości odtworzenia serii zestaw ten zapewnia godziny zabawy i kreatywności.
Informacje dodatkowe:
N1 Starfighter to wybitny model z trzeciego sezonu serialu „Gwiezdne Wojny – Mandalorian”. Statek charakteryzuje się szybkością i zwrotnością i służy jako niezawodny towarzysz Mandalorianina i Grogu podczas ich przygód w całej galaktyce. Dzięki temu zestawowi możesz zabrać fragment tej fascynującej historii do swojego domu i przeżyć serię w wyjątkowy sposób.

Ilość ocen: 0
Nazwa produktu Mandalorianin: Myśliwiec N1 (Revell 06787)
Dostępność W magazynie, sztuk: 1
Producent Revell
Numer katalogowy 06787
Kod EAN 4009803067872
Poziom trudności (1-5) 3 - średni
Skala 1:24
Stan modelu do sklejania i malowania