Contact Us +48 58 741 58 58
Polski English German French Espanol

Elektryczny zespół trakcyjny EN57

1898,00zł

Piko 51450

4015615514503

Piko

The product is currently available from the manufacturer, possible to order. From placing an order, we need approx. 14 working days to import it and an additional 1-2 days for shipping.

Add to Wishlist
Hashtagi:
Artykuł modelarski przeznaczony dla osób powyżej 8 roku życia.
Model gotowy, nie wymaga sklejania ani malowania.
■ Minimalny promień łuków 358 mm
ZNTK Mińsk Mazowiecki. Lok. Wrocław Główny
Tablica kierunkowa: Legnica

EN57 PIKO jest odpowiedzią na kolejną prośbę polskich fanów modelarstwa. Charakterystyczne cechy oryginału zostały dokładnie odtworzone. Należą do nich wyposażenie dachowe, filigranowe pantografy, realistycznie odwzorowane lampy i odtworzone wnętrze. Lakier i nadruk nawiązują do epoki. Zamknięte sprzęgi pozwalają również na jazdę w modelu z podwójną trakcją, tworzenie całych składów jest możliwe w sposób prototypowy. Mocny silnik z kołem zamachowym zapewnia modelowi doskonałe właściwości jezdne. Obsługa cyfrowa jest już przygotowana za pomocą interfejsu wtykowego.

Ilość ocen: 5
Rafał

Data dodania: Sunday 08 January, 2023

Polecam to wydanie. Na znanym portalu można kupić dekoder Uhlenbrock z ustawieniami do modelu. Są światła tu i tam ale przede wszystkim jest oświetlony cały pociąg. Uwaga na maleńkie śrubeczki przy otwieraniu obudowy EN 57. Bez precyzyjnego wkrętaka nie da się ich odkręcić. Iście zegarmistrzowski rozmiar. Wagony łączy się na torach na wtyk, lekko bez cudowania. To samo z rozłączaniem. Model działa tylko po złożeniu więc budę zakładamy po postawieniu całości na torach i stwierdzeniu, że dekoder działa. Dobrej zabawy :)

Mariusz

Data dodania: Thursday 29 December, 2022

Na mikołajowej wystawie makiet kolejowych w Krakowie miałem okazję zobaczyć go na żywo i robi wrażenie. Firma Piko przywiozła kilka egzemplarzy, z których 1 jeździł po makiecie. Szkoda że piko nie robi go też w skali TT.

Marcin

Data dodania: Wednesday 15 June, 2022

narzekają już na forum modelarskim (mimo że modelu jeszcze nie ma ) to trzeba już wszędzie narzekać ,a po za tym narzeka a model i tak kupi o ile zdąży go kupić

Wiktor

Data dodania: Wednesday 20 April, 2022

do od M.: zawsze rozczulają mnie malkontenci w Twoim stylu. Jeszcze modelu nie ma, a już tylko trzy gwiazdki i kompletnie nieuzasadnione marudzenie. A tak w ogóle utrwalasz, chyba jednak w sposób nieuświadomiony (taką mam nadzieję), naszą jedną z najgorszych i najczęściej artykułowanych wad - nieuzasadnione narzekanie. No, po prostu brawo.

Michał

Data dodania: Sunday 10 April, 2022

Cena wskazuje na złote klamki albo co najmniej jakość SM. Mam nadzieję że nie będzie to bardzo uproszczony model , tylko coś w segmencie exclusive. Czekam na foto modelu.

TEXT_PRODUCT_NAME Elektryczny zespół trakcyjny EN57 (Piko 51450)
TEXT_PRODUCT_AVAIBILITY Product available from the manufacturer. The processing time is approx. 14days.
Producer Piko
Catalog number 51450
EAN Code 4015615514503
Epoka IV (od 1970 do 1990)
Skala H0 (1:87)
Zarząd Polskie Koleje Państwowe (PKP)
Zasilanie prąd stały
Nowość roku 2022
Złącze dekodera złącze w standardzie PluX22 (22-pin)
Światła czołowe 3 światła białe z przodu i 2 czerwone światła z tyłu, zmienne
Kinematyka krótkiego sprzęgu tak
Length 747mm